طراحی سایت با دروپال و بهینه سازی سایت

بلاگ

ماژول پرداخت بانک ملت برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک ملت برای دروپال 7
ماژول پرداخت بانک ملّت برای دروپال 7 توسط مشکین سافت تولید شده است. این ماژول بر روی Ubercart 3 در دروپال نصب می شود و امکان پرداخت اینترنتی را برای محصولات و سرویس های وب سایت فراهم می کند. در این ماژول کافی است که Merchant ID و Terminal ID مربوط به بانک در آن وارد و ذخیره شود. پس از آن امکان پرداخت اینترنتی و ارتباط با بانک ملّت وجود خواهد داشت. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک پاسارگاد برای دروپال 7 توسط مشکین سافت تولید شده است. این ماژول بر روی Ubercart 3 در دروپال نصب می شود و امکان پرداخت اینترنتی را برای محصولات و سرویس های وب سایت فراهم می کند. در این ماژول کافی است که Merchant ID و Terminal ID مربوط به بانک در آن وارد و ذخیره شود. پس از آن امکان پرداخت اینترنتی و ارتباط با بانک پاسارگاد وجود خواهد داشت. شایان ذکر است که بانک پاسارگاد بر مبنای کلیدهای امن امکان پرداخت را به وجود آورده است و بستگی به آی پی وب سایت ندارد. در نتیجه این ماژول یکی از بهترین انتخاب ها برای پرداخت های اینترنتی بدون دغدغه تغییر آی پی وب سایت می باشد.

ماژول ارسال اس ام اس Afe.ir برای دروپال 7

ماژول ارسال اس ام اس Afe.ir برای دروپال 7

یکی از نیازهای بومی دروپال در ایران امکان ارسال اس ام اس (SMS) توسط دروپال است. مشکین سافت بدین منظور ماژولی برای ارسال اس ام اس در دروپال پیاده سازی کرده است که با API سرویس اس ام اس Afe.ir کار می کند. در این ماژول کافی است که نام کاربری و رمز عبور سرویس Afe وارد و ذخیره شود. پس از آن امکان ارسال اس ام اس از طریق دروپال وجود دارد. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول نمایش اطلاعات ارز و طلا از سایت Bloomberg در دروپال 7

ماژول نمایش اطلاعات ارز و طلا از سایت Bloomberg در دروپال 7

در برخی از وب سایت های تجاری و بارزگانی نیاز به نمایش اطلاعات جهانی قیمت ارز، طلا، فلزات به زبان انگلیسی می باشد. وب سایت Bloomberg.com یکی از منابع معتبر برای دریافت این اطلاعات به صورت انگلیسی است. این وب سایت آر اس اسی برای این منظور ندارد. با توجه به این مسئله مشکین سافت ماژولی اختصاصی در این زمینه توسعه داده که قادر است اطلاعات اقتصادی مختلف را از این سایت دریافت و در وب سایت نمایش دهد. نمونه این ماژول را می توانید در این لینک مشاهده نمائید. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک پارسیان برای دروپال 7 توسط مشکین سافت تولید شده است. این ماژول بر روی Ubercart 3 در دروپال نصب می شود و امکان پرداخت اینترنتی را برای محصولات و سرویس های وب سایت فراهم می کند. در این ماژول کافی است که Merchant ID و Terminal ID مربوط به بانک در آن وارد و ذخیره شود. پس از آن امکان پرداخت اینترنتی و ارتباط با بانک پارسیان وجود خواهد داشت. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول پرداخت بانک سامان برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک سامان برای دروپال 7

ماژول پرداخت بانک سامان برای دروپال 7 توسط مشکین سافت تولید شده است. این ماژول بر روی Ubercart 3 در دروپال نصب می شود و امکان پرداخت اینترنتی را برای محصولات و سرویس های وب سایت فراهم می کند. در این ماژول کافی است که Merchant ID و Terminal ID مربوط به بانک در آن وارد و ذخیره شود. پس از آن امکان پرداخت اینترنتی و ارتباط با بانک سامان وجود خواهد داشت. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول نمایش اطلاعات قیمت ارز و طلا در دروپال 7

ماژول نمایش اطلاعات قیمت ارز و طلا در دروپال 7

نمایش اطلاعات اقتصادی در سایت یکی از نیازهای بومی پروژه های دروپالی است. مشکین سافت ماژولی را توسعه داده که قیمت ارز و طلا را از سایت onlinecurrency.ir دریافت و در سایت نمایش دهد. نمونه این ماژول را می توانید در این لینک مشاهده نمائید. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول دروپال 7 برای سیستم پستی پارس پیک

ماژول دروپال 7 برای سیستم پستی پارس پیک

یکی از نیازهای وب سایت ها استفاده از سیستم های پستی است که برای ارسال سفارشات استفاده می شود. در ایران شرکت های خصوصی مختلفی از جمله ایران مارکت سنتر، پارس پیک، رایارا و .... فعالیت دارند. هر کدام از آن ها API خاص خود را دارند که در وب سایت نیاز به پیاده سازی آن می باشد. برای پاسخگوئی به این منظور مشکین سافت ماژولی در دروپال 7 برای کار با سیستم پستی پارس پیک توسعه داده است. برای سفارش این ماژول می توانید از این فرم استفاده نمائید.

ماژول دروپال 7 برای سیستم پستی رایارا

ماژول دروپال 7 برای سیستم پستی رایارا

یکی از نیازهای وب سایت ها استفاده از سیستم های پستی است که برای ارسال سفارشات استفاده می شود. در ایران شرکت های خصوصی مختلفی از جمله ایران مارکت سنتر، پارس پیک، رایارا و .... فعالیت دارند. هر کدام از آن ها API خاص خود را دارند که در وب سایت نیاز به پیاده سازی آن می باشد. برای پاسخگوئی به این منظور مشکین سافت ماژولی در دروپال 7 برای کار با سیستم پستی رایارا توسعه داده است. برای سفارش این ماژول می توانید از این فرم استفاده نمائید.

ماژول Date Picker شمسی برای دروپال 7

ماژول Date Picker شمسی برای دروپال 7

یکی از نیازهای پروژه های بومی دروپال وجود یک Date Picker شمسی می باشد. این ماژول این امکان را دارد که در قسمت های مختلف دروپال که نیاز به گرفتن تاریخ شمسی از کاربر وجود داشته باشد، مورد استفاده قرار گیرد. برای سفارش این ماژول و استعلام قیمت از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

ماژول Form Element شمسی برای دروپال 7

ماژول Form Element شمسی برای دروپال 7

یکی از چالش هایی که برای استفاده از دروپال در پروژه های وب فارسی وجود دارد نبود یک Form Element شمسی در Form API دروپال می باشد. مشکین سافت به جهت رفع این مشکل ماژولی را توسعه داده است که یک Form Element به API فرم ساز دروپال اضافه می کند و افراد از طریق آن قادر هستند که با Date Picker شمسی ارتباط برقرار کرده و تاریخ شمسی را انتخاب کنند. برای سفارش این ماژول می توانید از طریق فرم سفارش ماژول با ما تماس بگیرید.

Subscribe to بلاگ